Zegarki

Wybierz kategorię

Marka JVD – Jasněna Vláhová Design - powstała w roku 1994. Podczas gdy większość krajowych firm zegarmistrzowskich zajmuje się dystrybucją produktów zagranicznych marek, my staramy się stworzyć światową markę pochodzącą z Czech – serca Europy. Początkowo produkowano ze znakiem JVD jedynie zegarki, z czasem doszły budziki, obecnie dostarczamy z tym znakiem pełen asortyment artykułów zegarmistrzowskich, zestawiony z najwyższej jakości wyrobów najlepszych światowych producentów czasomierzy.

 

Wyrobów ze znakiem JVD nie znajdzie się na regałach domów towarowych, lecz jedynie u wyspecjalizo­wanych handlowców, którzy są w stanie doradzić, rekomendować oraz ewentualnie zapewnić fachowy serwis. Dbamy o opinię marki z profesjonalnym i długotrwałym serwisem, w zegarkach zawsze stosujemy naprawialne mechanizmy metalowe i celem naszym jest, aby poszczególne wyroby służyły swym właścicielom długie lata. Naszą pracę już od roku 1992 kontrolują znawcy przedmiotu – zegarmistrze w Czechach, na Słowacji oraz w Polsce. Staramy się wspólnie ulepszać naszą pracę, przygotowywać coraz doskonalsze modele, zgodne z zapotrzebowaniem oraz najnowszymi trendami. We wszystkich produktach marki JVD staramy się stosować najnowsze technologie, łącznie z ostatnimi modelami mechanizmów zegarków. Wykorzystujemy zawsze do produkcji materiały najlepszej jakości, co zapewnia długą żywotność i niezawodność działania.

 

Każdy z modeli jest starannie wypróbowywany, sprawdzany i dostrajany. A odbywa się to przy stałej dostępności cenowej wszystkich wyrobów JVD. Nasi klienci są, dzięki najnowszej technice komunikacji, coraz lepiej poinformowani i cenią sobie przede wszystkim właściwy stosunek ceny i jakości, co jest zresztą mottem naszej firmy. Wierzymy, że do tej strategii należy przyszłość. Logo JVD przeszło w swej historii kilka zmian graficznych, a jego obecna forma wynika z szerokiego asortymentu oferowanych produktów. Dodatkowe określnie dzieli wyroby na kategorie według zastosowanych materiałów lub wysokiego poziomu technologii.

 

JVD STEEL

  • oznacza zegarki wykonane z nierdzewnej, antyalergicznej stali.

JVD TITANIUM

  • oznacza zegarki wykonane z antyalergicznego lekkiego tytanu

JVD BASIC

  • oznacza wyroby z najpopularni­ejszej kolekcji – do użytku codziennego

JVD SYSTEM

  • produkty wykorzystujące najnowocześniejsze technologie jak LED, sygnał DCF itp..

JVD BARO

  • instrumenty barometryczne